27.06.17

Kulno Klein

vallavanem
Tel: 5646 1544

kulno@kareda.ee

Vastuvõtt: esmaspäev 9.00-12.00
 
 
 
 
 
 
 
Helju Plukk                                                                                 
Tel: 38 49 022
Vastuvõtt: esmaspäev kell 09.00-12.00 

 

 

 

 

Neeme Kaurov

maa- ja keskkonnaspetsialist

Tel: 384 9023

neeme@kareda.ee

Vastuvõtt: teisipäev 9.00-12.00; 13.00-16.00

 

 

 

 

 

Valdur Permanson

abivallavanem

Tel: 384 9024; 512 7569

valdur@kareda.ee

Vastuvõtt: teisipäev 9.00-12.00
                  neljapäev 13.00-16.00

 

 

 

 

Terje Kuusmann
pearaamatupidaja
Tel: 384 9026
terje@kareda.ee

Vastuvõtt: neljapäev 13.00-16.00

 

 

 

 

 

Inga Riik

tehniline sekretär

Tel:38 49 020

kareda@estpak.ee

inga@kareda.ee

 

 

 

Getter Klaas

sekretär

Tel: 38 49 020

getter@kareda.ee

 

 

 

 

 

 

Merilin Pärn (sünnituspuhkusel)

asendab Maarika Mändla 5253171                                                                                                               

sotsiaal- ja lastekaitsetöötaja

maarika@jjaani.ee

Toimetaja: INGA RIIK