4.05.15
Kareda valla jäätmekavaga 2015-2020 aastaks on võimalik tutvuda siit
Toimetaja: KRISTIINA-MARITA ALLIKSOO

Jäätmeveo info jäätmevaldajatele.

Perioodil 01.01.2015 kuni uue jäätmeveohanke võitnud vedaja tööle hakkamiseni osutab teie piirkonnas korraldatud jäätmeveo teenust jätkuvalt AS Eesti Keskkonnateenused.

Oma järgnevat konteineri tühjenduspäeva on võimalik üle küsida telefoni teel klienditeenindusest või valida vedaja kodulehel menüü link kliendile veopäev http://keskkonnateenused.ee/kliendile/kliendile-veopaev/  ja sisestada avanevasse aknasse 7-kohaline kliendinumber, mis algab numbritega 14xxxxx. Kliendinumbri leiab arvelt ka ilma kirjaliku lepinguta klient. Samalt kodulehelt on kliendil võimalus vaadata infot teenindamata objektide kohta.

Tühjendusgraafikute võimalused on olenevalt jäätmevaldaja asukohast: 2 x nädalas, 1 x nädalas, igal 2. nädalal, igal 4. nädalal ehk 28. päeva tagant või igal 12.nädalal ehk 84. päeva tagant. Tühjenduspäevade lugemisel on kindlasti abiks ka nädalapäeva meelde jätmine. Näiteks kui teie tühjendus toimus reedel 02.jaanuaril, siis järgmine tühjendus 28. või 84. päeva järel toimub ka reedel 30. jaanuaril või 27. märtsil. 

 

AS Eesti Keskkonnateenused klienditeeninduse telefoninumber üle Eesti on 1919
E-mail: info@keskkonnateenused.ee
Koduleht: http://www.keskkonnateenused.ee/

 

Kareda valla jäätmehoolduseeskiri