Volikogu liikmed

 

8. koosseis alates 26.10.2013

 

Janno Nau  (VL Kodupaik Kareda) - volikogu esimees (29.10.2013), majandus- ja eelarvekomisjoni liige

Lea Aas  (VL Kodupaik Kareda) - volikogu aseesimees (29.10.2013), haridus- ja kultuurikomisjoni esimees, revisjonikomisjoni ja sotsiaalkomisjoni liige

Külli Majori (Eesti Keskerakond) -  haridus- ja kultuurikomisjoni liige

Ene Mikk (VL Kodupaik Kareda) - sotsiaalkomisjoni esimees, majandus- ja eelarvekomisjoni liige, haridus- ja kultuurikomisjoni liige, revisjonikomisjoni liige

Anneli Piirsalu (Eesti Keskerakond) - haridus- ja kultuurikomisjoni liige

Leo Roosioja (Eesti Keskerakond) - majandus- ja eelarvekomisjoni liige (volitused ennetähtaegselt lõppenud)

Tõnu Taal (VL Elu maal) - majandus- ja eelarvekomisjoni aseesimees, revisjonikomisjoni esimees

Jaanus Tammiste (VL Kodupaik Kareda) - majandus- ja eelarvekomisjoni esimees
Kaidi-Ly Välb (VL Kodupaik Kareda) - asendusliige alates 28.10.2013, sotsiaalkomisjoni aseesimees, haridus- ja kultuurikomisjoni liige

Kersti Laukus (Eesti Keskerakond) - asendusliige alates 12.11.2014 - 31.12.2014; 01.02.2016 - 09.12.2016. (volitused enne tähtaegselt lõppenud)

Helvi Kerem (Eesti Keskerakond) - asendusliige alates 13.12.2016 - 

 

* Ainar Lehtsaar (volitused peatatud ajutiselt 3 kuuks alates 28.10.2013 - 27.01.2014; 28.01.2014-27.04.2014; 28.04.2014-31.12.2014; 01.01.2015-30.06.2015; 31.06.2015-31.12.2015; 01.01.2016-30.06.2016; 01.07.2016-31.12.2016; 01.01.2017-15.10.2017;

* Leo Roosioja (volitused peatatud ajutiselt 4 kuuks alates 12.11.2014 - 12.03.2015)

* Leo Roosioja volikogu liikme volitused on taastatud alates 01.01.2015.a.

* Leo Roosioja ( volikogu liikme volitused peatatud tähtajatult alates 01.02.2016)

* Leo Roosioja (volikogu liikme volitused ennetähtaegselt lõppenud seoses tagasiastumisega alates 19.05.2016)